نوترند آرژینین آمینو

كار آيي: به منظور : رشد توده عضلانی - افزایش تولید سوماتوتروپین ( هورمون رشد ) افزایش گردش خون - با کمک نیتریک اکسید حافظ سیستم دفاعی بدن تسریع فرآیند دوباره سازی • افزایش نیرو و رشد و حفظ حجم عضلانی پایین آوردن سطح کلسترول

طرز مصرف:  

کاربرد:

کپسول ها را بلعیده و مقدار قابل توجهی آب یا نوشیدنی ورزشی بنوشید.

نوشیدنی های الکلی یا شیر مناسب نمی باشند . از مقدار توصیه شده تجاوز نکنید . کپسول را نجوید . پس از اولین گشایش در دمای 25 درجه سانتیگراد و در طی 3 ماه مصرف نمایید .مقدار توصیه شده :

برای بازسازی و رشد حجم عضلانی :

4 کپسول پس از تمرینات

برای حفظ نیروی جنسی:

4 کپسول قبل از عملکرد

برای حفظ سلامت و سیستم دفاعی بدن :

2 کپسول در صبح ، 2 کپسول در شب

تعريف عمومي :آرژنین اساسی ترین آمینو اسید بدن انسان محسوب می شود. اصلی ترین وظیفه آن نیز افزایش گردش خون ( از طریق افزایش تولید نیتریک اکسید ) ، تولید بالاتر سوماتوتروپین (هورمون رشد- اس تی اچ)

آرژنین

اصلی ترین عملکرد آرژنین این است که به عنوان منبع سازنده نیتریک اکسید (NO) که متحدانه حالت نرمی عضلات را در دیواره رگ های خونی کاهش داده و نهایتاً این بدان معناست که رگ های خونی باز ترشده ، گردش خون افزایش یافته و مواد مغذی و اکسیژن را به پیرامون می رساند .

تعداد:

تعريف عمومي :آرژنین اساسی ترین آمینو اسید بدن انسان محسوب می شود.

اصلی ترین وظیفه آن نیز افزایش گردش خون ( از طریق افزایش تولید نیتریک اکسید ) ، تولید بالاتر سوماتوتروپین (هورمون رشد- اس تی اچ)

120 کپسول

مشخصات مواد موثر:

آرژنین،آمینو اسیدی بسیار ضروری با کارکردهای زیادی در بدن ما محسوب می شود.

برای درک بهتر آرژنین و عملکرد آن ، لازم است که حداقل تاثیرات اساسی آن ذکر شود.

1- از نقطه نظر عملکرد ورزشی و دوباره سازی ،تاثیر آرژنین بر عملکرد ورزشی و دوباره سازی به لطف تعداد نیتریک اکسید (NO) افزایش یافته رگ های خونی آرژنین پیشرو محسوب می شود. گشاد کردن بافت عضلانی به علت افزایش گردش خون ، اکسیژن و گلوکز بیشتری را به بافت ها در زمان فعالیت می رساند . اگر نزدیک تر به آن نگاهی بیاندازیم ، گلوکز با اکسیژن هردو اساساً برای عملکرد فشرده طولانی مدت بوده زیرا آرژنین میتواند در افزایش عملکرد یاری کند.

از نقطه نظر نهایت عملکرد در مدت زمان بسیار کم ( تا 30 ثانیه) خوب است بدانید که بدن ما انرژی خود را از طریق منابعی که در سلول های عضلات در دسترس هستند تامین می کند و آرژنین به لطف باز شدن رگ های خونی دوباره سازی تثبیت شده و تهیه زاخارید های استفاده شده تسریع شده و متابولیت ها شسته می شوند. کاربرد آرژنین در زمان پس از تمرین بخاطر افزایش جریان خون فرآیند دوباره سازی را سرعت بخشیده و متابولیت شسته شده و گلیکوژن را به بافت ها می رساند .

2- از نقطه نظر عروق ناحیه تناسلی

عملکرد تناسلی برا اساس توانایی تهیه مقدار کافی خون به ناحیه تناسلی می باشد.  آرژنین به علت تواناییش در گشادشدن رگ های خونی در ناحیه تناسلی به عنوان محصولی که عملکرد جنسی را بهتر می کند شناخته شده است .

هشدار محصول :

مکمل خاص محسوب می شود . مناسب افراد ورزشکار . برای کودکان مناسب نمی باشد.

در فضای خشک با درجه حرارت 25 درجه . به دور از اشعه مستقیم آفتاب نگه دار ی شود . از انجماد جلوگیری شود . از دسترس کودکان دور نگه دارید . حاوی مواد دوپینگ نمی باشد .