بیوژنیکس گلوستیل آمینو

نام محصول:گلوستیلمعرفی محصول:


ال گلوتامين آمينو اسيدي با فعاليت عضله سازي متوسط اما ضد تخريب بسيار قوي مي باشد و خواص مكملي آن باعث آسان تر كردن كسب قدرت و افزايش توده عضلاني مي شود. ال گلوتامين آزاد كه از غذا يا مكمل بدست مي آيد، فقط به حد كمي به بافت عضلاني مي رسد به اين دليل كه در اثر تخريب به شكل تركيبات كربني ساده در مي آيد.

به نظر مي رسد با توليد شكل هاي سنتي تجاري مكمل ال گلوتامين، شكل قابل دسترس بودن اين آمينو اسيد جهت بافت هاي عضلاني بدن همچنان وجود دارد. و اين بدان معناست كه براي رسيدن به اثرات مطلوب عضله سازي و ضد تخريبي آن، گلوتامين هاي معمولي را بايد در مقادير بيشتري مصرف كنيم.

علاوه بر اين برخورد آمينو اسيد گلوتامين با موانع زيستي نسبتاً ضعيف باعث ديرتر رسيدن اين آمينو اسيد به بافت ها مي شود و قرار گرفتن تعداد زيادي حوضچه در طول مسير آن باعث مي شود ساير بافت ها براي برآورد كردن نياز هاي خود، ال گلوتامين را به تركيبات ساده كربني تبديل كنند.

راه افزايش نفوذپذيري ال گلوتامين به غشاهاي زيستي از طريق اتصال با استيك اسيد (acetylation) مي باشد. در شرايط زيستي تنها بخش كوچكي از ال گلوتامين روند تبديل به شكل فعال تر (استيل ال گلوتامين) را طي مي كند.

استيك اسيد (acetylation) تا حد زيادي نفوذ گلوتامين به بافت هاي عضلاني را افزايش مي دهد.

به جاي اينكه صبر كنيد تا قسمت كوچكي از ال گلوتاميني كه بلعيده ايد استيله بشود، فوراً فعال ترين نوع گلوتامين كه استيل ال گلوتامين نام دارد را مصرف كنيد كه هم سريع تر جذب مي شود و هم نفوذ مؤثر بيشتري به بافت عضلات دارد و در نتيجه داراي اثرات سازندگي و ضد تخريب بيشتري هم مي باشد.

2 زمان خيلي مهم در روز است كه مكمل استيل ال گلوتامين بايد در آن موقع مصرف شود.  يكي بلافاصله بعد از بيدار شدن از خواب شبانه و ديگري بلافاصله بعد از تمرين.

فقط شما بايد مطمئن شويد كه استيل ال گلوتامين در سريع ترين زمان ممكن و بيشترين مقدار ممكن وارد بافت عضلاني مي شود.

gluCETYL محصول BIOGENIX عالي ترين منبع ممكن براي انجام اين كار است.

بيشترين توجهات به قوي ترين مكمل هاي گلوتامين مربوط به نسخه استيل ال گلوتامين است و gluCETYL با خلوص 100 درصد خود سرآمد تمام مكمل هاي استيل ال گلوتامين مي باشد.

مكمل غذايي gluCETYL حاوي استيل ال گلوتامين است كه شكل استيل آن به وسيله فرآوري زيستي پيشرفته و فعاليت جنبشي كاملاً بهبود يافته 2 امكان را فراهم مي كند.

يكي اينكه بدن را به سرعت از گلوتامين اشباع مي كند و ديگر اينكه سطح گلوتامين را در طولاني مدت به خوبي در بدن بالا و مؤثر نگه مي دارد.

مكمل غذايي gluCETYL تخريب پروتئين را مهار مي كند و روند ساختن پروتئين عضلات را راه اندازي مي كند و همچنين تعادل مثبت نيتروژن را براي زمان طولاني تري نسبت به مكمل هاي سنتي گلوتامين حفظ مي كند.کارایی:1- افزایش بافت عضلانی

2- جلوگیری از تخریب عضلات

3- جذب سریعتر و نفوذ بهتر به سلولهای عضلانی

4- پایداری زیاد در جریان خونميزان مصرف:روزانه 6 كپسول مصرف مي شود.

نحوه مصرف:6 كپسول را به 2 وعده 3 كپسولي تقسيم كرده و يك وعده را قبل از صبحانه و وعده ديگر را بعد از تمرين يا قبل از خواب شبانه مصرف نمائيد.

توصيه ها:1-  كپسول ها را با آب زياد مصرف كنيد.

2-  دور از دسترس كودكان نگهداري شود.

3-  از مقدار توصيه شده در روز بيشتر مصرف نكنيد.

4-  مكمل هاي غذايي نبايد به عنوان جايگزين وعده هاي غذايي متعادل و متنوع روزانه مصرف شوند.

5-  اين محصول براي افرادي كه فعاليت بدني دارند و ورزشكاران سطح پيشرفته طراحي شده و ابزاري جهت تسهيل در كسب قدرت و افزايش توده عضلاني مي باشد.

6-  هر كپسول حاوي 1200 ميلي گرم استيل ال گلوتامين مي باشد.