مگنا پاور کراتین 120 کپسول

نام محصول:
كراتين مگناپاور

كار آيي:

افزایش سریع حجم عضلانی
افزایش دهنده قدرت و استقامت
افزایش دهنده وزن
افزایش عملکرد عضلات
افزایش میزان انرژی
مناسب ورزشکاران با کارآیی بسیار بالا
منبع بسیار قوی کراتین
حاوی کراتین بیشتر و فعال تر
دوز مصرف کمتر و به صرفه تر


طرز مصرف:

دو كپسول را دو بار در روز مصرف كنيد،پیش از صبحانه و پس از تمرين. احتمال افزايش وزن وجود دارد. مناسب کودکان و نوجوانان نمی باشد.


تعريف عمومي :

انحصاري­ترين كراتين جهان
كراتين هرگز چنين قوي، آنابوليك و سالم نبوده است.
مشكل: مي­دانيد كراتين قدرت و حجم عضلاني را زياد مي­كند و كاربردهاي سلامتي بخش زيادي دارد. هر چند شما هرگز با انواع كراتين تاكنون موجود راضي نبوده اید.
بسيار خوب، قبلاً هرگز محصولي وجود نداشته كه حاوي كراتين مگنا پاور باشد و نيز منيزيوم و چيلات كراتين داشته و توسط آزمايشگاه البيون به ثبت رسيده باشد و تحقیقات علمي نیز آن را پشتيباني كند.
راه­ حل: كراتين مگناپاور را انتخاب كنيد، محصولی كه از تنها شريك لهستانی  آزمايشگاه  های آلبيون ، آزمايشگاه الیمپ عرضه می شود.
در اينجا متوجه مي­شويد چرا كراتين مگناپاور از هر كراتين ديگر كه تاكنون مصرف كرده ايد برتری دارد.
كراتين مگناپاور پيشرفته­ترين كراتيني است كه تاكنون در آزمايشگاه علمي تهيه شده است.
كراتين و آرژنين مؤثرترين نمایندگان مجاز آنابوليك هستند. اين حقيقت توسط مطالعات متعدد علمي و کاربرد طولاني در ورزش به  اثبات شده  است. هر چند کارآیی كامل كراتين به عنوان مكمل محرك قدرت و حجم عضلاني به سبب عملكرد لاكتاماسيون محدود شده چون بخش بزرگي از كراتين مصرفي را به كراتين خنثي تبديل مي­كند. اين واكنش گروه آمينوي كراتين را به گروه اسيدي آن متصل مي­سازد. اين كار مولكول كراتين را قفل كرده و آن را به كراتنين تبديل مي­كند (شكل 1) و آن را از نظر آنابوليك خنثي مي­كند. واكنش توسط اسيديته زياد محصول كراتين آماده مصرف تشديد مي­شود و اسيد معده هم به آن كمك مي­كند.