ماساکرا اپیزود 2 کراتین

نام محصول:
ماساكرا اپيزود 2
كار آيي:

حاوی 7 نوع کراتین برتر و افزایش حجم و قدرت عضلانی
افزایش سریع حجم عضلانی
افزایش دهنده قدرت و استقامت
افزایش دهنده وزن
افزایش عملکرد عضلات
افزایش میزان انرژی
مناسب ورزشکاران با کارآیی بسیار بالا
منبع بسیار قوی کراتین
تامین کننده انرژی لازم برای تمرینات سنگین بدنی
ضد خستگی


طرز مصرف:
يك بسته (يك وعده – 65گرم) را در 350 میلی لیتر آب جوش حل كرده و ميان غذاها، يا پیش از تمرين بنوشيد و پس از آن مقدار قابل توجهی آب بنوشيد. قبل از مصرف با متخصص تغذیه یا مربي مشورت كنيد. از دسترس کودکان دور نگهداريد. خنك بنوشيد. براي بیماران مبتلا به ديابت و کودکان و نوجوانان مناسب نمی باشد.
هشدار: امکان كلوخه شدن و تغيير رنگ وجود دارد كه به كيفيت محصول لطمه نمي­زند.


تعريف عمومي :

ببينيد چه چيزي منتظر شماست! كريامگناپاورماتريكس
شبكه­اي از 7 نوع كراتين با تأكيد روي چيلات كراتين منيزيم – مگنا پاور.
فرمول ما همواره تضمين مي كند که  عضلات كليه ATP لازم براي تمرين را داشته و آنابوليزم پروتئين عضلاني را تحريك نمايد. انتظار پیشرفت در جلسات تمرين و عضلات بزرگتر را داشته باشید!

كرامينومايز- سورب ماتريكس


اين تركيبی نيروزا است كه داراي زنجيره­هاي بلند مولكولي با وزن زياد مولكولي نشاسته ذرت مومي و ايزومالتوز مي­باشد. نشاسته انرژي مستمر را طي گذر زمان تأمين كرده و تا حد زيادي جذب كراتين و اسيد آمينه و به ويژه ارژنين را بهبود مي­دهد. امكان تمرين طولاني­تر، به دفعات بيشتر و مؤثرتري وجود دارد كه منجر به ايجاد عضلات بزرگتر مي­شود. يك وعده اين فرمول فقط داراي2.4 گرم قند است.

گليسرو پلاسمتريكسماتریکس جديد و پيشرفته حاوي گليسرول و مواد معدني ضروري (بيشتر به شكل جديد گليسروفسفات) و ويتامين موجب فعاليت عضلاني بهینه است. اين فرمول ضامن هيدراته شدن كامل و تغذيه عضلات طي تمرين است، و حجم خون و تأمين بهتر آن در عضله را در قالب يك تلمبه كاملاً جديد تضمين مي­كند. انتشار بهتر اكسيژن كراتين و اجزاء فعال فرمول از جريان خون به بافت عضلاني منجر به افزايش توده عضلاني مي­شود.

آرژ- ان او ایکس2

فرمول جديد تقویت شده  Nox – تركيبي از آخرين انواع مولدهاي اكسيد ازت – ال آرژنين و سيترولين در يك دوز قوي كه با ال نوروالين غني شده  است، امكان افزايش توليد اكسيد ازت (NO) را داده و پمپی قوي ايجاد مي­كند و تأمين خون كافي و مواد مغذي و تحريك عضلاني را براي رشد و فعاليت عضله فراهم مي سازد. تمرين بهتر و مؤثرتر مي­گردد.آمینولولیک شات 2


هماهنگي ناشي از تركيب ال – لوسين (كه در شكل جديد اتيل استر مي­باشد) با مواد ضد كاتابوليك و ضد اسيدي (مثل اسيد گواني دنيوپروپيونيك – GPA) به تحريك آنابوليك و كاهش كاتابوليزم و اسيدي شدن كمك مي­كند. عضله تحريك شده تا رشد كند و خود را از اضمحلال حفظ نمايد در حاليكه تمرين­ها طولاني­تر شده و بايد اثربخش­تر گردد.

انرژی شات 2

تقويت انرژي در قالب دوز بزرگ كافئين با مواد ضد خستگي (مثل گلوكورونولاكتون) امكان ايجاد آمادگي بيشتر در ابتداي تمرين را داده، انگيزه بيشتر و تمركز روي كار عضلات را ايجاد مي­كند. تحريك كامل و مداوم، انجام تمرين­هاي سخت را ممكن ساخته و اثر آنها را بيشتر مي­كند. بزودي در فروشگاهها عرضه مي­شود!