نوترند کارنی کروم 500 میلی لیتر چربی سوز

ماده ال كارنيتين پايه يكي از مواد طبيعي موجود در بدن است كه تبديل  چربی به انرژي را افزايش مي دهد و به اين ترتيب به كاهش وزن و افزايش فعاليت هاي حركتي انسان كمك مي كند. همچنين مقاومت بدن را در برابر استرس هاي فيزيكي افزايش مي دهد و از قلب در برابر فشار اضافي محافظت مي كند.

 

كروميوم يك ساختار زنجيره اي 3 ظرفيتي دارد كه اين فرم كروميوم توسط بدن قابل استفاده مي باشد. كروميوم چربي سوزي را تحريك مي كند. سطح قند خون را تنظيم مي كند (اين عملكرد به اين دليل است كه كروميوم يكي از عوامل مؤثر در تحمل گلوكز به نام GTF مي باشد) و به اين ترتيب اشتهاي بيش از حد را كاهش مي دهد و تحمل نسبت به قندهاي ساده را بهتر مي كند و استفاده از پروتئين هاي مصرفي از غذاهاي روزانه را بهبود مي بخشد.

 

كروميوم همچنين باعث كاهش سطح كلسترول خون و جلوگيري كننده از تصلب شرايين و بيماري هاي قلبي است.

 

تركيبي از ال كارنيتين و كروميوم 3 ظرفيتي در يك مكمل، اثرات هر دو ماده را افزايش مي دهد كه اين تركيب براي افزايش اثربخشي روند كاهش وزن و بهبود فعاليت هاي ورزشي و فيزيكي بسيار مؤثر است.

 

اين تركيب (ال كارنيتين + كروميوم 3 ظرفيتي) دوره ريكاوري بدني را كوتاه تر كرده و مغز را نسبت به استرس هاي رواني مقاوم تر مي كند.

 

 

توصيه هاي مصرف:

 

 

1-      حداقل ميزان مصرف در روز در هر وعده مصرف 15 ميلي ليتر مي باشد.

 

براي كاهش وزن:

 

دو بار در روز و هر بار 10 ميلي ليتر مصرف كنيد. وعده اول را در هنگام صبح و با معده خالي و وعده دوم را 30 دقيقه قبل از تمرين ورزشي خود مصرف نمائيد.

 

 

براي ورزشكاران:

 

ورزشكاران مي توانند از اين مكمل هم قبل از تمرين و هم حين تمرين استفاده كنند.

در هر وعده مصرف بيش از 20 ميلي ليتر مصرف نكنيد.

 

طريقه مصرف:

 

قبل از مصرف حتماً بطري را تكان دهيد. بطري را در جاي سرد نگهداري كنيد. در هنگام مصرف از تركيب آن با نوشيدني هاي الكلي و شير اجتناب كنيد. پس از باز كردن درب محصول در دماي حدود 10 درجه سانتي گراد نگهداري كنيد و حداكثر تا 40 روز مكمل را مصرف كنيد.

 

* اين محصول حاوي فنيل آلانين است و براي بيماران مبتلا به فنيل كتونوري مناسب نيست.

*اين مكمل جايگزين غذاهاي مصرفي روزانه نمي باشد.

*مواد نيروزا و دوپينگ در اين مكمل بكار نرفته است.

*از يخ زدگي و تابش مستقيم نور خورشيد محافظت شود.

*براي كودكان مناسب نيست.