نوترا بولیکس همودرن فور هرز چربی سوز

نام محصول:


همودرین براي زنان – كاملترين چربي سوز زنانه


كار آيي:


- سوخت و ساز بيشتر همراه با فعاليت عروقي بهتر
- افزايش فعاليت سلول هاي چربي و چربي سوزي
- افزايش به كارگيري كربوهيدرات هاي موجود در بدن ، افزايش انرژي و مقاومت در برابر خستگي
- بالابردن سطح تمركز، افزايش نيرومندي وبهبود گردش خون براي مدت زمان طولاني


نحوه مصرف:براي افزايش استقامت بدن از روزي يك قرص شروع كنيد.
روزهاي تمرين: يك يا دو عدد قرص را 30 الي 45 دقيقه قبل از شروع تمرين با 240 الي 360 ميلي ليتر آب مصرف كنيد.
روزهاي معمولي: يك قرص را بلافاصله بعد از بيدار شدن از خواب در هنگام صبح همراه با صبحانه مصرف كنيد و يك قرص را نيز همراه با وعده ي نهار.


معرفی محصول:


انقلابي ترين روش چربي سوزي زنان را تجربه كنيد.
اگر شما به دنبال اندامي ظريف و زنانه هستيد احتمالاً از قرصهاي داغ و جديد كافئيني چربي زدا كه بازار را پر كرده استفاده مي نمائيد ولي در مي يابيد كه ابتدا انرژي شما به اوج رسيده، سپس كاهش مي يابد و اندام شما هنوز داراي شكل و احساس مطلقاً عالي موردنظر شما نيست. البته كمي وزن شما کم می شود اما در عوض دستيابي به حداكثر توان بدني خود را فدا مي كنيد زيرا اكثر اين مواد ساير اجزاي مهم كاهش وزن و سلامتي را حذف مي كنند. شركتهاي اندكي وقت و پول خود را صرف تحقيق در مورد اثربخشي و ايمني مواد مي نمايند و باعث به وجود آمدن اثرات جانبي می شوند. دقيقاً به همين دليل تيم پژوهشي نوترابوليك در صدد كمك به شما در كاهش وزن بر آمده و پس از بررسي كامل اطلاعات باليني در كاوش قويترين اجزاء و تركيبات مواد توانست ايمن ترين و كاملترين راه حل كاهش چربي را در قالب يك مجموعه به نام همودرین براي زنان عرضه نماید.

زمينۀ علمي هموردین زنانه


اين مكمل داراي يك فرمول انقلابي چربي سوزي با اجزايي مثل آكائي صد در صد برزيلي و هفت ماده ديگر است كه برخي از آنها خود محصولات كاملي هستند. براي سريعترين و مؤثرترين روش كاهش وزن بايد دانست چگونه دقيقاً اجزاء گرمازا و ضد چربي را درهم تركيب نمود تا نتايج باور نكردني به دست آورد. با اينكه ساير محصولات كاهش وزن اجزاء مواد را با هم تركيب مي كنند، اگر نسبتها درست نباشد نتايج ممكن است براي سلامتي و اندام شما فاجعه بار از كار در آيد. بدين سبب رويكرد نوترابوليك در توليد همودرین كاملاً بر پژوهش متكي است.
اين محصول با فرمول دقيق اجزاء ايمن و قوي به اثبات رسیده از نظر پژوهشي در قالب يك قرص چربي سوز عالي عرضه مي شود كه كاهش وزن را ساده تر از هميشه به ارمغان مي آورد! در يك تحقيق دوازده هفته اي، افراد مورد آزمايش كه از يكي از اجزاء اصلي هموردین استفاده مي كردند بطور متوسط تا 100% بيش از گروه شاهد وزن كم كردند (4/8 در قبال 9/2 پاوند). اين دو برابر مقدار وزن ناخواسته اي است كه از دست رفته است ! نتايج پژوهش نشان داد اين كاهش وزن بيشتر در ميان تنه بوده است.
همودرین زنانه همراه با دو مخلوط متابوليكي فعال ساز براي سوزاندن چربي ناخواسته طراحي شده است. اجزاء هموریدن زنانه يعني انسولين K، نوروژنيك، ديوبوليك و هموفلو با يكديگر عمل كرده و نوسانات انسولين را مهارساخته، اشتها را محدود كرده، تحويل و كاربرد مواد مغذي را بهبود بخشیده، تمركز ذهن را افزایش داده و آب زير پوست را بيرون مي كشند و در اين عملكرد گروهي كاهش وزن را بهينه نموده و كاملاً اندام شما را دگرگون مي كنند. اما اين تمام ماجرا نيست. تيم پژوهشي نوترابوليك فرمول همودرین را با آكائي صددرصد برزيلي غني كرده است. مطالعات متعددي نشان داده اند كه اين توت مقوي داراي خصوصيات آنتي اكسيد است و داراي آمينو اسيدها و امگا 3 جهت بهبود تلاش در كاهش وزن مي باشد. به علاوه، كمپلكس منحصربفرد در مالوژي نوترافم نيز با فرمول بندي دقيق بدان افزوده شده تا ظاهر عالي شما را حتي يك قدم جلوتر ببرد. اين كمپلكس ويژه داراي اجزاء با پشتيباني تحقيقاتي از قبيل كتانجك دريايي، بيوتين، روغن پامچال و غيره است و طوري طراحي شده كه از فرآيند پيري جلوگيري كرده و ظاهر جوانتر، پوست شاداب و اندام سالمي ايجاد كند. با پشتوانه علمي همودرین رسيدن به يك ظاهر زيبا و متناسب را فراهم می کند!تعريف تخصصي:

شبكه فعال ساز سوخت و ساز ليپيدي

قبل از آنكه بتوان چربي بدن را سوزاند ابتدا بايد آن را آزاد كرد. سلولهاي ذخيره چربي به مكانهاي خاص خود اتصال دارند. شبكه سوخت و ساز ليپيدي همودرین زنانه، سلول چربي را آزاد مي كند و سپس در جواب به نياز بدن به انرژي مصرف مي شوند – اين نياز يا از فعاليت روزمره يا از ورزش بر طرف می شود. عصاره برگ منجيفرا انديكا يكي از اجزاء شبكه بوده و داراي يك آنتي اكسيد قدرتمند فنلي است كه به شكل طبيعي در گياهان وجود دارد و قند خون را كاملاً كاهش مي دهد. اين كار براي سوخت و ساز چربي ضروري است چون سلول چربي در حضور هورمون انسولين آزاد نشده و نخواهد سوخت. اين هورمون در لوزالمعده توليد مي شود و مسئول انتقال قند خون به درون سلولهاي بدن و جايي است كه بايد براي تأمين انرژي مصرف شوند. هرگاه قند خون بالا رود (مثلاً با خوردن غذاي غني از هيدروكربن) به لوزالمعده فشار مي آيد كه انسولين لازم براي تمام اين قند را كه بايد به انرژي تبديل شود تأمين كند. جهش انسولين به بدن هشدار می دهدمقدار زيادي انرژي در دسترس است و نبايد چربي را بسوزاند، بنابراين بدن چربي را ذخيره ميكند. بنابراين با افزودن اين جزء مهم كه در صنايع مكمل ورزشي تازگي دارد، يك سازوكار خاص براي مبارزه با چربي توسط منع سوخت و ساز و جذب اسيدهاي چرب آزاد پديد ميآيد. عصاره برگ منجيفرا انديكا به جاي سوزاندن چربي، بدن را از شر آ‌ن رها ميسازد. اين يك ضربه ناك آوت در كاهش وزن محسوب ميشود!

شبكه گرمازاي پشتيبان اينفرنو


اين كمپلكس داراي پنج جزء گرمازاي تخصصي كاملاً پژوهش شده است كه توان سوزاندن كالري بدن، كاهش اشتها، و فشار براي فرآيند چربي سوزي به حد افراط در راستاي كاهش وزن بيشتر را بهبود ميدهد.


شبكه پشتيبان انسولين K


كنترل نوسانات انسولين در كسب يك اندام ظريف و سكسي حياتي است. انسولين K داراي اجزاي قدرتمندي مثل K-R-ALA، دي پي ني تول، اسيد كاروزوليك و ساير مواد براي حفظ سطوح سالم قند خون، بهينه سازي ذخاير مواد، و پشتيباني از سوخت و ساز صحيح هيدروكربن است.

شبكه بهينه سازي عملكرد نوروژنيك


اين شبكه از تركيب دقيق و قوي 4- هيدروكسي فنيل آلانين، جرانيوم، ثيامين، كولين و دي فنيل آلانين ايجاد شده كه كاملاً تمركز و وضوح ذهن را افزايش ميدهد. اين مواد با همديگر كار ميكنند تا ناقل عصبي (نوروترانس مي تركه واسطۀ انتقال و تقويت و مدولاسيون علائم عصبي بين نرون و سلول است) و كته كولامين (هورمونهاي «نبرد – فرار» كه از غدد كليوي حين پاسخ به تنش آزاد ميشوند) سنتز و ساخته شوند. بخصوص 4- هيدروكسي فنيل آلانين در تحقيقات علمي از نظر نقش آن در سنتز هورمون كته كولامين نوراپي نفرين، اپي نفرين و دوپامين شناخته شده است. از سوي ديگر كولين مبناي ساختماني استيل كولين ميباشد كه در انواع عملكردهاي بدن از جمله تنظيم ضربان قلب و انقباض عضلاني دخالت دارد. در همودرن، اين اجزاء تركيب شدند و با مواد چربي سوز و گرمازا در راستاي كاهش وزن شما عمل ميكنند.

شبكه پشتيبان آبزدايي ديوبوليك


اين شبكه انقلابي براي بيرون كشيدن آب زير پوست و كاهش وزن ميباشد. اجزاي آن براي بهبود شكل عضلات و ايجاد يك اندام جلا يافته همكاري دارند.

شبكه پشتيبان جريان خون هموفلو


براي اطمينان از اينكه بدن شما حداكثر اجزاي موجود در همودرین زنانه را جذب ميكند، يك مخلوط قوي اتساع عروقي براي گشادي رگها و تحويل اجزاء به بدن گنجانده شد.

كمپلكس پشتيبان در مالو‍ي نوتراف


ماين ماتريس اختصاصي داراي اجزاء ضد پيري مثل كتانجك دريايي، بيوتين، روغن پامچال و غيه است و بويژه براي مبارزه با فرآيند پيري، ايجاد تصويري جوانتر، پوست شاداب و اندام سالم طراحي شده است.

همودرن، راه حل نهايي چربي زدايي


ايدۀ همودرین: از هيچ هزينه اي در راه تحقيق و توسعه دريغ نداريم
خطر اكثر فرمولهاي كاهش سريع چربي آن است كه نياز به كافئين را زياده از حد جواب داده ولي بسياري اجزاء لازم را ناديده ميگيرند. هر چه باشد صنعت توليد مكمل يك تجارت است و فرمولهاي ارزان و بازاريابي انبوه جايي براي تحقيق و توسعه گرانقيمت باقي نميگذارد. اما وقتي نوترابوليك به دنبال يك محصول باشد، محققان ما ميدانند كه از هيچ خروجي در راه تحقق و توسعه دريغ نميشود. اين بار ما يك راه حل نهاي كاهش چربي در جهان را با نام همودرین عرضه ميكنيم!
روش عملكرد همودرین: اين فرآورده داراي شش جزء اصلي است كه موجب سازگاري فيزيولو‍يك سوخت و ساز شده، كاربرد مواد مغذي و عملكرد عصبي – عضلاني را بهبود ميدهد.
همودرین يك فرمول انقلابي كاهش وزن است كه داراي شش جزء قدرتمند ميباشد. هر شبكه در اين فرمول ميتواند به عنوان يك محصول مجزا توسط سازندگان در صنعت عرضه شود. كمبود وزن سريع و مؤثر مستلزم كاربرد يك مجموعه كامل كمك رسانهاي گرمازا است كه در مجموع نتايج مهمي ميآفرينند. همودرین كليه محصولات كاهش وزن را در يك بطري پر قدرت عرضه كرده و كاهش وزن را از هميشه آسانتر نموده است.
مواد همودرین با فرمول قدرت كامل كاهش وزن عبارتند از:
شبكه فعال ساز سوخت و ساز ليپيدي
چربي بدن قبل از سوخته شدن بايد آزاد شود. معمولاً از «چربي ذخيره بدن» صحبت مي شود ولي در حقيقت سلولهاي چربي در محلهاي خاص قفل شده و متصل هستند.
شبكه سوخت و ساز ليپيد همودرین به شكل مؤثري كار مي كند تا سلولهاي وابسته چربي را رها كرده تا آنها در پاسخ به نياز بدن به انرژي حين تمرين سوخته شوند. عصاره برگ منجيفرا انديكا يك آنتي اكسيد فنلي قوي است كه كاهش قند خون را ايجاد مي كند. اين كار براي سازوكار ليپيد حياتي است زيرا سلولهاي چربي در حضور انسولين آزاد نشده و سپس نخواهند سوخت. اين تركيب جالب كه در صنعت مكملها تازگي دارد، از يك سازوكار مشخص و مجزا جهت ممانعت از سوخت و ساز و جذب اسيد چرب آزاد استفاده مي كند تا با چربي مبارزه نمايد. بنابراين عصارۀ برگ منجيفرا انديكا به جاي سوزاندن چربي، بدن را از شر آن رها مي سازد. اين يك ضربه ناك اوت و کاری در كاهش وزن محسوب مي شود.