الیمپ توئیستر پروتئین

نام محصول:
توئيستر – وانيل فرانسوي

كار آيي:

حاوی پروتئین بالا ، هيدروكربن­ها، و چربي­ با کالری بسیار کم
طعمی فوق العاده
مانع فرآیند کاتابولیک
با تاثیر موثربر سوخت و ساز هورمون های زنانه


طرز مصرف:
1الی 3 اسنك در روز با مقادير زيادی آب میل کنید .

تعريف عمومي :
در چشم این طوفان باشيد. طعم بهتر و ارزش غذايي زياد؟ بله، ممكن است!
پروتئين مورد نظر شما در قالب يك قطعه خوراكي؟ بله، ممكن است!
يك اسنك سبك، خوش طعم و مغذي با كالري كم؟ بله، ممكن است!
توئیستر را معرفي مي­كنيم!
يك قطعه اسنك با پروتئين زياد و در انواع طعم­هاي جالب.
هميشه در دسترس، در محل كار يا در فعاليت، يك قطعه ضروري در كيف ورزش شما!
نگران كاتابوليزم نبوده بلكه يك ذخيره مداوم پروتئين با كيفيت را دريابيد و از طعمش لذت ببريد.
يك فرمول با دقت تهيه شده كه 18 گرم پروتئين در هر قطعه را ارائه مي­كند ، 60% آن كازئين ميسلار درجه یک است که سطح بالاي اسيد آمينه را براي درازمدت تعيين مي­كند. به علاوه، 30% آن كنسانتره پروتئين وي مي­باشد. مقدار ايده­آل هيدروكربن توئيستر را پس از تمرين ايده­آل مي­سازد.
اين فرآورده مواد اساسي و انرژي بدن را كه براي رژيم غذايي روزانه مورد نياز است همزمان تأمين مي­كند. اين اسنك با در نظر گرفتن نيازهاي غذايي شما طراحي شده است. فرمول پيشرفته آن داراي تمامي موارد ضروري براي سلامتي و شكل و حالت بدن است در حالیکه عاشق طعم فوق العاده آن می شوید. اين خوشمزه­ترين محصول در رده خود بوده و داراي مواد مغذي عالي و ضروري براي رژيم غذايي مناسب است. توئيستر تنها مواد درجه یک با نسبت صحيح که برای رژیمی سالم ضروری می باشند را دربردارد. اين محصول داراي پروتئين زياد است و در نتيجه كليه اسيد آمينه­هاي ضروري را در خود دارد. اين مواد به مثابه بلوك­هاي سازنده بدن برای ساخت عضله، پوست و اندام­هاي دروني تا مو و ناخن  می باشند. فعاليت جسماني روزمره، موجب تجزيه سازه ها  شده و بدن را نيازمند تأمين مقادير پروتئين به شكل قابل دسترس مي­نمايد. اين محصول 20 اسيد آمينه را در بردارد و به علاوه غذاي داراي پروتئين زياد باعث افزایش سوخت و ساز شما شده و شرايط عمومي بدن را بهبود مي­دهد.
فرمول جديد مخلوط پروتئين حاوی 30% از برترین پروتئين­هاست و 60% آن را كازئين تشكيل ميدهد. اين پروتئين به آرامي تجزيه مي­شود و ذخيره مداوم بلوك­هاي سازنده را براي چند ساعت تأمين مي­كند. منبع ارزشمندی از پروتئين است و حفاظت عالي عليه فرآيند كاتابوليك (تجزيه) را كه طي فعاليت جسمي و بعد از آن تشديد مي­شود ،فراهم مي­آورد. فعاليت كازئين با پروتئين­هاي وي تكميل مي­شود كه حاوي 30% مخلوط پروتئين هستند. پروتئين وي به سرعت جذب مي­شود كه اين امر پس از فعاليت جسمي مهم می باشد يعني زماني كه جايگزيني اسيد آمينه­هاي از بین رفته در نتيجه تمرينات ضروری مي­باشد. ماتریکس منحصر به فرد پروتئین حاوی دانه سويا كه بهترين پروتئين در جهان می باشد مکمل شده است .
از نظر مقاديري ساپونين، فيتوسترولز و ايزوفلیونز كه تركيبات بسيار فعال مي­باشند و تاثیر مثبت روي بدن دارند غنی می باشد . اين مواد مناسب زنان است زيرا موثر جهت تامین  مواد معدني اسكلت بوده ، تاثیر مثبتی روي سوخت و ساز هورمون زنانه داشته و جريان خود را بهبود مي­ بخشد.
پروتئين سويا براي رژيم افراد داراي فعاليت جسماني كه مايل به حفظ حجم عضلاني هستند ضروري می باشد.

هشدار محصول :
مناسب بیماران مبتلا به ديابت نمی باشد. از دسترس کودکان دور نگهداريد.
هشدار آلرژی: اين محصول حاوي سويا، شير، پروتئين تخم مرغ، گلوتن گندم، كاكائو، بادام زميني و فندق است.
شرايط نگهداري: در دماي اتاق نگهداري شود (15-22 درجه سانتيگراد).