گینراتور 3200 گرم

نام محصول:
گینراتور
3200 گرم

كار آيي:

طرز مصرف:
1 تا 3 وعده در روز- بین غذا ها و تقریباً 1 ساعت قبل و پس از تمرین .
1 وعده (80 گرم تا 180 گرم واحد اندازه گیری = 5.5 پیمانه یا 9 قاشق غذا خوری سر صاف ) را به 100 میلی لیتر آب اضافه نمایید .تعريف عمومي :
مجموعه ای بسیار پیشرفته از ترکیبات فوق العاه خاص وهیدارت کربن ها با پروتئین های حیوانی دارای ارزش غذایی بالا که  تعامل این دو ، عضلات شما را به حد انفجار و اشباع مواد مغذی می رساند .
ترکیبی فوق العاده مدرن از انرژی زایی و GLC پایین از طرفی و برنامه سرعت پایین Slow –Mo- Pro که به منظور بهترین ها و موفقیت در عملکردشان ارائه شده اند.
اما تنها قوی ترین ها قادر خواهند بود اثر آنابولیک قوی خود را مقهور سازند . ببینید شما چه خواهید کرد؟ این مخلوط با مقدار قابل توجهی ال- گلوتامین آمینو اسید های زنجیره ای چند شاخه ای  BCAA همچنین مونو هیدرات های کراتین Kre-Alkalyn و روغن MCTتقویت شده است .  قدرت آنابولیک GLC  های پایین و Slow-Mo-Pro در حد بدن انسان افزایش یافته و باز تولید و رشد را از هر زمان دیکری ساده تر می سازد.
کمال و بی همتایی گینراتور به صورت ظریفی داخل اجزاء سازنده اش قرار  گرفته که این توسط بهترین دانشمندان آزمایشگاه الیمپ برای خلق یک ترکیب خاص انتخاب  شده است.
خاص بودن آن در جزئیات آن قرار گرفته است که عبارتند از:

GLC پایین ( پلی و الیگو ساخاریدها ، موم ذرت زنجیره ای طویل ، ایزو مالتولوز ها ) ترکیبی ابتکاری از هیدرات کربن های با Glycemic شاخص پائین که به دقت از الگوهای مشابه سرعت هضم و  مقدار قند ساده آزاد شده در سیستم خون انتخاب گردیده است .
فرمول ابتکاری GLC های پایین بر اساس اشباع بهینه خون با مونو ساخارید ها  بوده  که وجود یک منبع انرژی بی وقفه برای ادامه  تمرین های طولانی  بدنی با اثر باز تولید موثر پس از پایان تمرینات را ضمانت می نماید  .


ترکیب دقیق منابع کربو هیدارت های درجه یک ، با مقدار پایین و متوسط Glycemin  به منظور حفظ تمرکز انسولین خون در بهترین سطح آنابولیک.

این از فردی که در حال تمرین است در برابر کاهش انگیزه برای تمرین های سنگین بدنی حمایت نموده و انرژی را به صورت مرتب برای بالاترین سطح تمرین ها فراهم می سازد.  همچنین از امکان کاهش حساسیت گیرنده  انسولین به هورمون جلوگیری نموده  که  این امر در مورد ساخت زیاد قند ساده مصداق می کند.
کربو هیدارت ها گرفته شده از ترکیب GLCهای پایین  منبع انرژی بی حدو پایان را  درست نیم ساعت پس از دریافت ( پلی - الیگو ساخاریدها ) برای تقریباً 4 ساعت می سازند . ( موم ذرت زنجیر طویل و  ایزو مالتولوز )

جبران غذایی دقیقاً پس از پایان تمرین بدنی با فرآیندهای افزایش دهنده ساخت اجزاء انرژی زا فراهم می شود.
همچنین اضافه شدن روغن  MCT و Pioneer   و با قابلیت جذب ، مونوهیدرات کراتین ثبت شده (Kre-Alkalyn)  به فرمول، تقویت و کوتاه کردن فاز باز تولید را هدف می گیرد. بنابر این فرآیند رشد پس از تمرین های بدنی و همچنین دریافت بافت عضلانی بدون هرگونه مانعی امکان پذیر می شود .

قدرت و تناسب بی همتای منبع پروتئین های منتخب در Slow-Mo- Pro قرار گرفته است ( میسلار کاسئین ، پروتئین آب پنیر غلیظ شده ، آلبومین های سفیده تخم مرغ ، ترکیب هیدرولیزه پروتئین آب پنیر ).
نمی توانید آن را از دست بدهید .ببینید که قدرت پنهان در Slow-Mo-Pro چگونه عمل می کند . فرمول بر اساس آخرین تحقیقات علمی ترکیب یافته و مجموعه ای از منابع پروتئین بی شماری را خلق نموده  که هریک با سرعت متفاوت  سینتیک های هضم و آمینو اسیدها را به سیستم خون آزاد می سازد .
ترکیب پروتئینی بسیار فوق العاده، اشباع خون با محصولات هضم پروتئین را 15 دقیقه پس از ورود(پروتئین آب پنیر هیدرولیز شده) به بدن ممکن نموده و به بالاترین سطح ثابت رسانده و متعاقباً تا 6 ساعت حفظ می کند . (پروتئین آب پنیر غلظت یافته، آلبومین های سفیده تخم مرغ ، میسلار کاسئین ).هشدار محصول :
برای بیماران مبتلا به دیابت مناسب نمی باشد . از دسترس کودکان دور نگه دارید.