پروفی مس 2800 گرم

نام محصول:
پروفی مس
2800 گرم
كار آيي:

بالا بردن افزایش حجم  عضلات فاقد چربی
حداکثر اثر آنابولیک در حداقل سطح چربی بدن
تسریع در متابولیسم پروتئین ، مانع از کاتابولیسم پروتئین عضلات
با بالاترین اثر باز تولید پس از تمرین
نوشیدنی کوکتل خوش طعم برای رسیدن به تیپ ورزشکاری مطلوب در مدتی کوتاه


طرز مصرف:
1تا 4 وعده در روز حين صبحانه ، در حين شام و پس از تمرين مصرف كنيد  و تقريباً 1 ساعت قبل از خواب . يك پرس (50 گرم تا 170 گرم واحد اندازه گيري برابر با 4 پيمانه يا 8 قاشق غذاخوري سر صاف) را به 100 ميلي ليتر آب اضافه نماييد.


تعريف عمومي:
معناي جديدي از ساختار عضلاني زيبا و تراشيده خلق شده است ، افزایش حجم بالای عضلاني را دنبال کنید ! مكملی حرفه اي براي افزايش بيشتر حجم عضلات فاقد چربي . ساخته شده از تركيبات پيشرفته كربو هيدارتی که از زنجيره طويل مالتودكسترن ها و بخش كاملي از نشاسته ذرت موم دار با شاخص قند پايين استفاده مي كند .  اساس كربو هيدرات ها با يك  فرمول پروتئين پيشرفته حاوي شبكه اي كاملاً يكسان از  كنسنترات آب پنير  تجزيه شده با  ماده پنيري ميسلي بخصوص كه از قابليت جذب آرام  بر خوردار است تركيب شده است . نسبت ايده آل پروتئين هاي با ارزش و مجموعه كربو هيدرات ها  غني شده با ايزومالتولوس ، روغن ام سي تي، ال- گلوتامين ، تاورين و مجموعه اي از ضروري ترين ويتامين ها ، افزايش بهينه حجم عضلاني بي چربي را تضمين مي سازد .  پروفي مس تمامي هماهنگي هاي متقابل مواد براي رسيدن به حداكثر اثر آنابوليك در حداقل سطح چربي بدن را تضمين مي كند . پروفي مس افزايش حجم بي چربي عضلات را تا حداكثر امكان بالا مي برد.
اكنون  زمان حقيقت انكار ناپذير فرا مي رسد!
پروفي مس حاوي كامل ترين شبكه مكمل پروتئيني از تركيبات پروتئين شيري ( پروتئين اب پنير تجزيه شده ،  غلظت يافته و تجزيه شده از بهترين ماده پنيري ميسلي)  مي باشد . نسبت منابع پروتئين كاربرده بر اساس ميزان سينتيك هضم و آمينو اسيد هاي ازاد شده به سيستم خوني و همچنين تاثير مثبت جذب آنها به سلول ها و يكپارچگي ساختار بدن مي باشد. مخلوط خاص پروتئين مقدار  اشباع خون با محصولات گوارشي پروتئيني در 15 دقيقه از ورود به بدن

( پروتئين اب پنير  تجزيه شده ) به بالاترين حد ممكن رسانده و غلظت را بين 45 دقيقه تا 2 ساعت (كنسنترات آب پنير ، آب پنير تجزيه شده ، البومين هاي سفيده تخم مرغ ، ماده پنيري ميسلي )  به حداكثر امكان رسانده و  متعاقباً آن را به همين حالت برای مدت  6 ساعت حفظ مي کند.
توضیح نمودار: زمان جذب آمینو اسیدهای آزاد و محصولات هضمی هریک از منابع تشکیل دهنده پروفی مس .
مقدار انتخاب شده دقیق و انواع منابع پروتئین بکار برده شده جذب بیشتر آمینو اسیدها برای باز تولید را تضمین می کنند. از آنجا که غنی از امینو اسیدهای زنجیره ای چند شاخه ای ضروری بوده لذا بالاترین اثر آنتی کاتابولیکی را در حین تمرینات فشرده بدنی  و پس از آن به منظور باز سازی اجزاء سازنده به وجود می آورد.
چنین شرایط فیزیولوژیکی مطلوب بالاترین اثر باز تولید پس از تمرین را به همراه دارد.  پروتئین آب پنیر مجزا ء و میسلار کاسئین علاوه بر آن نیروی بالقوه بالای خود را در فرآیند  تشدید تجزیه چربی رها ساخته تا تغییری در  ظاهر ورزشکار و آزاد سازی از چربی در وی به وجود آورند. اثرات پروفی مس ، در کنار اجزاء پروتئینی منتخب ، نتیجه یک فرمول GLC پائین مبتکرانه بر اساس تنها کربو هیدارت های با Glycemic  مقیاس پائین می باشد . ( پلی و الیگو ساخاریدها ، موم ذرت زنجیره طویل ، ایزومالتولوز ).

عملکرد مجموعه کربوهیدرات های کاربردی بر اساس حفظ سطح ثابت انسولین خون وایجاد اعتدال و ثبات آنابولیکی می باشد . نوسان سطح قند در آب خون را گرفته و جذب مواد  انرژی زا را به درون سلول های عضلانی به صورت بی وقفه تضمین می سازد.
با فراهم ساختن همزمان  آمینو اسیدها ، شرایط آنابولیک در بدن  را تثبیت نموده و ذخیره سازی فوق العاده موثر عضلات و  ذخایر گلیکوژن کبد را قطعی می کند . پس از مصرف پروفی مس ، سطح متعادلی از مونو ساخارید در خون  به وجود می آید که ورزشکار را در مقابل کاهش حساسیت گیرنده انسولین به هورمون که در زمان تامین مقدار زیاد گلوکز رخ می دهد حفاظت می نماید .
کربو هیدرات های فرمول  پروفی مس منبع بی پایان انرژی را بلافاصله پس از مصرف  (Fructose ) ساخته و تامین کربو هیدرات ثابت 30 دقیقه پس از مصرف  ( مالتو دکسترین ها) را  برای 4 ساعت بر عهده می گیرد. ( موم ذرت زنجیره ای طویل) .
دسترسی مستقیم به اجزاء نیرو زا را دقیقاً پس از پایان تمرینات تسهیل  می سازد . روغن MCT  باعث تقویت  فرآیند باز تولید شده بگونه ای  که رشد ثانویه الیاف عضلانی ساخته شده در حین تمرین بدون هیچ مانعی امکان پذیر می شود . دگرگونی های متابولیک ناشی از تاثیر وضعیت ویتامین ها !
مجموعه ای از 12 ویتامین اضافه شده به پروفی مس عملکرد موثر تمامی آنزیم های دخیل در تغییرات متابولیکی باز تولید و رشد الیاف را تضمین می سازد. ویتامین ها و املاح مکمل یکدیگر هستند و باعث کاهش کیفیت کلیه فرآیند های بیوشیمیایی در بدن ورزشکار می شوند. این قابل قبول نیست!
هشدار محصول :
براي بيماران مبتلا به ديابت مناسب نمي باشد . از دسترس كودكان دور نگه داريد .