نوترابولیکس واکسی بولیک

نام محصول:

واکسی بولیکكار آيي:

- طراحی مناسب سوخت گيري و ذخيره سازي مجدد مواد غذايي در بدن
- پشتیبان ترمیم بدن در هنگام تمرینات سخت ورزشي
- انتقال صحیح مواد غذايي مانند آمينو اسيد ها، كراتين و پروتئين به رگ هاي گردش خون
- افزایش استقامت قلبی ، عروقی درهنگام تمرینات ورزشي
- با در صد قند بسيار پايين وقابلیت حل آسان درآبطرز مصرف:
به عنوان يك مكمل غذايي 1 الي 2 پيمانه از محصول وكسي بوليك را با 240 الي 480 ميلي ليتر آب ، آبميوه  مورد علاقه و يا پودر پروتئين مورد مصرفتان مخلوط كرده و خوب تكان دهيد تا پودر كامل حل شود و سپس ميل كنيد.
Nutrabolics به شما توصيه ميكند اين محصول را با پروتئين مورد مصرفتان (ترجيحا ايزوبوليك) مخلوط كرده و قبل و بعد از تمرين مصرف نماييد.تعريف عمومي :

مهم نسيت كه چه ورزشي مي كنيد، بدن شما نياز به كربو هيدرات براي شكل دهي در سطح بالاتري دارد. اين مواد مغذي انرژي لازم را براي سوخت و ساز درطي تمرينات بدني تأمين مي كند، به علاوه سوخت لازم را براي حداكثر ترميم و رشد ماهيچه ها ذخيره مي كند.سوخت و ساز بدنتان براي حداكثر فعاليت بعد از آن : اما نه فقط هيچ كربوهيدراتي براي كارائي مطلوب مناسب نيست بلكه مواد قندي ساده و ديگر كالري ها ممكن است يك انرژي را، ابتدا در شما بالا ببرد اما بعد از آن يك رخوت و تنبلي را در شما برجاي مي گذارد. آنچه را كه بدن شما نياز دارد، تركيبي از كربوهيدرات ها هستند كه به آساني جذب بدن مي شود. اما حتي الامكان قسمتهاي از موازنه غذايي را در بدن به حالت رضايت بخشي در مي آورد. با وجود اين فعاليت ها كارشناسان در ناترابوليك وظيفه خود را براي ساخت قالب كربوهيدرات چند جزئي به نام واكسي بوليك،انجام داده اند. بر خلاف منابع غذايي مرسوم ، واكسي بوليك تركيبي از كربوهيدرات با جذب سريع از مواد قندي بدون مضرات پيوندي در آن تشكيل شده است. با واكسي بوليك شما ديگر نگران پايين آمدن يا بالارفتن سطح انسولين يا نفخ نخواهيد بود. آزمايشات كلينيكي نشان داده اند كه كليد اجزاء تشكيل دهنده واكسي بوليك اثر قدرت تحريك را فراهم مي كند و به ورزشكارن اين اجازه را مي دهدكه فعاليت بيشتري را در طي مراحل تمريني انجام دهند.

محتويات آن شيره دانه برنج تجزيه شده كه محتوي زنجيره كوتاه و بلند كربوهيدرات ها ،تقويت و نگهداري در انتشار آنرا تضمين مي كند. اما فوايد واكسي بوليك در انتهاي فعاليت شما تمام نمي شود.درواقع هنگام انجام مرحله دشوار شروع به ترميم و بازسازي مي كند. ناتواني عضلات شما با تأمين مواد غذايي براي سوخت گيري مجدد منجر به خنثي شدن تمام فعاليت هايتان در باشگاه مي شود. اما با واكسي بوليك اين نگراني نخواهد بود، جذب سريع مواد اين اجازه را به شما مي دهد كه فرايند بازسازي و ترميم در بدن شما به سرعت شروع شود و برخلاف ديگر محصولات واكسي بوليك با ديگر مكملها در هنگام فعاليتتان منعي ايجاد نمي كند. انتفال موثر آمينواسيد، كراتين، پروتئين و جايي كه آنها بيشترين نياز را دارند كمك مي كند.كربوهيدرات مصنوعي براي تقويت انرژي: اجزاء كليدي در واكسي بوليك بالاترين كيفيت از نشاسته ذرت موجود كه در سطح بالايي از انرژي بدون حجم زياد انسولين گلوكز خون شما را به صورت ثابت نگه مي دارد و بر خلاف مواد قندي ساده ترهالوز، سطح انسولين نگه می دارد.جذب سريع و گردش مواد مغذي : ساختار مولكولي واكسي بوليك منبع غني كربوهيدرات بدون هيچ مضراتي را براي شما فراهم مي كند.  تجزيه و تحليل نشاسته ذرت در مجراي معده به صورت يكسان توسط روده ها جذب مي شود و به سلولهاي ماهيچه اي مي رساند. كربوهيدرات پيشرفته از مجراي معده گليكوژن مورد نياز ماهيچه را مي رساند. واكسي بوليك همچنين مواد مغذي حياتي همانند كراتين ها ، مكملهاي ديگر و آمينواسيد را براي ترميم بهينه عضلات به گردش در مي آورد.گليكوژن عالي تركيبي و حجيم شدن عضله : مطالعات نشان داده اند كه اجزاء تركيبي اصلي در واكسي بوليك در دو نوبت گليكوژن را به سرعت از Dextrose  و Maltodextrin در ماهيچه پر مي كند. به علاوه شما قادر به گردش و پمپاژ حداكثر گليكوژن در عضلات خود خواهيد بود. يك بررسي نشان داده كه نشاسته ذرت، گليكوژن متمركز در ماهيچه را نزديك به دو بار به صورت نشاسته پايدار در مي آورد.ميزان اندك مواد قندي و تركيبي : واكسي بوليك همچنين تركيب بدون طعم مي تواند به راحتي با پيش محصولات پروتئيني ورزشي، تكميل شود. كربو هيدرات در قالب ذرت اثر تركيبي سريعي را دارد. هر سروينگ از واكسي بوليك محتوي فقط يك گرم شكر و مواد غذايي كه موجب توسعه و تقويت عضلات شما مي شود را تضمين مي كند.